Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretném kikérni a véleményet...

Szeretném kikérni a véleményetek, holnap érettségizem németből, már megvan a szóbeli nyelvvizsgám, szóval nem vagyok hülye, de érettségire szinte semmit nem tanultam. Tudom hogy buta vagyok . Szerintetek meglehet az ötösöm?

Figyelt kérdés
Csak pár pontot veszíthetek a szóbelin . Nagyon nagyon izgulok.
2013. jún. 23. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meg lehet. Én angolból nem tanultam semmit és ötös lett. Ha szereted és jó vagy belőle, akkor simán. Ha nem, akkor viszont tanulnod kéne. Nyelvvizsgám is van, arra se tanultam semmit, mondjuk az nem is lett ötös, de felsőfukú volt.
2013. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen , most egy kicsit megnyugtattál. :) Szeretem a németet , csak félek hogy leblokkolok és nem tudok megszólalni, vagy rosszul mondok valamit.
2013. jún. 23. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én angolt tanultam, de én sem készültem külön a szóbelire semmit. Nagyon izgultam, de amikor már ott vagy, eszedbe fog jutni minden. Csak most érzed úgy, hogy leblokkolsz majd. :)
2013. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Anno suliban nem voltam vmi jó németből, nyelvvizsgám sem volt, és előre rettegtem a szóbelitől, pedig az írásbelim jó lett. :)


Szóbelin beszéltem és beszéltem és beszéltem, éééééés tökre örültem a fejemnek mert 60%-os lett :D

2013. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy félek beszélni, főleg hogy az a sok tanár velem szemben fog ülni és mindenki rám fog figyelni . Persze tudom hogy szinte senki sem fogja érteni mit beszélek , ha egyáltalán fogok tudni beszélni .Remélem könnyű tételt húzok.
2013. jún. 23. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán. A nyelveket nem az utolsó héten kell megtanulni. Vagy tudod, vagy nem.
2013. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beszélj. Középszintű érettségin nem fogják leharapni a fejed (amúgy máshol se) ha rosszat mondasz. Az viszont baj ha semit sem mondasz mert nem érzed tökéletesnek.
2013. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!