Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sürgős! Érettségivel kapcsolat...

Sürgős! Érettségivel kapcsolatos! Tudnátok segíteni? (Lent)

Figyelt kérdés
Holnap szóbeli, és arra lennék kíváncsi, hogy ha a tételeket ne adj Isten sorrendben raknák le, akkor nekem a jobb, vagy a bal oldalamon kezdődne a tételsor? Köszi.

2013. jún. 23. 07:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A jobb vagy a bal oldalon.

Szerinted honnan tudhatná ezt bárki élő ember is a világon, hogy merre fogja lerakni az a tanár? Ennyi erővel a jövő heti lottószámokat is kérdezhetnéd.

2013. jún. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hülyeséget ne írj, valószínűleg a legtöbb tanár ugyanarról rakja le, csak tudni kellene melyikről is.
2013. jún. 23. 07:51
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos így van, 20 év érettségiztetés után én írok hülyeséget. Ezt valami középkori alkímiakönyvben olvastad? És az is ott volt, hogy milyen varázsigét mormolnak közben? Jó szórakozást!

(A legtöbb tanár egyébként se erről, se arról nem rakja le, hanem becsületesen összekeveri, de ez ne zavarjon téged abban, hogy miben akarsz hinni.)

2013. jún. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Te bolond vagy? Mondd a hülye "menő" szöveget. Ez is csak egy lehetőség bakker... nem hiszékenység kérdése. Úr Isten. Ha tudom, hogy ilyen gyökérségeket írnak, fel se teszem a kérdést.
2013. jún. 23. 08:40
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
De értsd már meg, hogy te írtál hülyeséget, hát honnan kellene nekünk azt tudni?...
2013. jún. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Különben lazán lebolondoztál egy tanárt...
2013. jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
én most érettségizett diákként mondom h igaza van a tnőnek!! véletlenszerűen vannak sorba a tételek
2013. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura gyerek vagy te. Kitalász valami baromságot, megmondják neked, hogy baromság (perzse teljesen kulturáltan), azán te meg gusztustalan stílusban oltogatod azt, aki normális választ adott neked. Szégyen amit csinálsz. Remélem ezt legalább felfogod, ha már azt nem, hogy nem szokták sorba rendezni a tételeket.
2013. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha az allitasod szerint sorba rakja le, akkor tanuld meg az elsot es az utolsot. Problema megoldva.

Egyebkent minden normalis helyen megkeverik, + szerinted nem lenne feltuno az elnoknek?

Szoval erre ne alapozz.

2013. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mindig a bal szélsőt kell húzni :) Nekem eddig bevált.
2013. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!