Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki nappalin jár egyetem...

Ha valaki nappalin jár egyetemre, fősulira mennyi ideje marad dolgozni? Vagy lehet egyáltalán? És minden nap be kell járni vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szaktól, várostól függ.
2013. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez teljes mértékben szakfüggő, hogy lesz-e időd dolgozni vagy sem.

A másik kérdésre is ugyan ez a válasz. Valahol a gyakorlati órákat is el lehet lébecolni, valahol meg csak orvosi igazolással (azt is csak 3-szor).

2013. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! Végülis ott a hétvége!
2013. jún. 24. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a hétköznapi tanulás elég lesz...
2013. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Na azért ez sem ilyen egyszerű. Sokan hiszik azt, hogy majd hétköznap reggeltől estig suli, de hétvégén meg meló aztán szépen pár hét után kikészülnek. Nem véletlenül találták fel azt a hétvégét. Főleg, ha az ember kemény szakon van. Én, ha minden igaz szeptembertől gyógyszerészetet fogok tanulni, viszont 2 éve tanítok angolt, amit suli mellett is csinálni fogok, de nem intenzíven. Új tanítványokat egyelőre biztos nem fogok vállalni, csak azt a párat, aki most is van. Egész szép kis zsebpénzem van belőle, viszont mivel nem tudom mire számíthatok majd suliban, emiatt inkább nem vállalom túl magam. Viszont én elég sok helyen dolgoztam már, volt hogy egyszerre 2 helyen is, így nem új tőlem egyik helyről a másikra rohanni. Ha Te viszont ezt még nem próbáltad, előbb azt nézd meg mennyit bírsz. És 1 szabad napot mindig hagyj magadnak a héten!
2013. jún. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!