Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Köztársasági ösztöndíjhoz...

Köztársasági ösztöndíjhoz mennyi esély van, ha van 4 darab 4-esem?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
tesóm kitűnő a Corvinuson, ő kapja... szerintem ahhoz kitűnőnek kell lenni.
2013. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én az SZTE-n vagyok, és van olyan ismerősöm, akinek tavaly volt egy négyese és ő kapott. Szóval a 4-es nem kizáró, viszont gondolom nem jó ha sok van belőle. De úgy tudom a jegyeken kívül mást is néznek nem? Vagy ez sulifüggő? Pl. különböző tevékenységek, önkénteskedés stb...
2013. jún. 25. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Pusztán jegyek alapján aligha kap az illető, szerintem. De 4db 4-essel én sajnos nem nagyon reménykednék.
2013. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom, hogy egymás utáni két félévben (talán egy tárgyévben, szóval az se mind1, melyik két félév) 4egész fölötti ösztöndíjindex, plusz valami kiemelkedő közösségi munka szükséges hozzá (TDK, HÖK, önkéntes munkák)
2013. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg, annyi munkát megér, és legalább nem gyötrődsz rajta, h mi lett volna ha....
2013. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!