Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet jogosít...

Hány éves kortól lehet jogosítványt szerezni? Tényleg 21 éves korra emelkedett?

Figyelt kérdés
19/L
2013. jún. 25. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi? Dehogyis, csak a tehergépkocsikra.
2013. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor az autóra ugye a B kategóriás jogosítvány kell? Annak akkor ezek szerint nem 21 a korhatára? Rendben, köszönöm a választ. Mennyiért csinálhatnék jogsit? Kijönne 120 000 Ft-omból?
2013. jún. 25. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor én csináltam, akkor még 17 volt a korhatár. Most is annyi, max 18. Ezt a 21-et nem tudom honnan vetted, akkor tőlem és még sokan másoktól el kéne venni, mert csak ősszel töltöm a 21-et.

120ezer csak akkor jön ki, ha minden elsőre sikerül és vezetésnél sem veszel plusz órákat. Az elméleti tanfolyam, vizsgadíj, elsősegély tanfolyam, vizsgadíj, vezetésből 30 óra kötelező, de csak az nem vesz ettől többet, aki alapból tud vezetni csak papírja nincsen róla, 1 óra pedig olyan 2500-3500 ft között szokott mozogni. Ja és persze itt is vizsgadíj, rutin és rendes kinti. Plusz maga a jogosítvány. Nekem kb 2x ennyibe került.

2013. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen, a személygépkocsi a B tipusú, és nem emelkedett sehova a korhatár, és 17 és fél vagyok, de már elkezdtem csinálni a jogsit. Az meg hogy kijön egy 120 000 ből az iskolától függ, de szerintem kb annyiba fog kerülni, esetleg egy picivel többe.
2013. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 160 ezerbe került összesen. Bukás és plusz órák nélkül. A város legdrágább autósiskolájába jártam...

Szóval 120 ezerből simán kifutja, csak nézz körül. Van egy csomó dolog egyébként, amin tudsz spórolni.

2013. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2013. jún. 25. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!