Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem tovább tanulni...

Van esélyem tovább tanulni ezekkel a jegyekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok,szerintetek van ezekkel a jegyekkel esélyem tovább tanulni? egyáltalán elgondolkozhatok rajta, hogy felvennének e?


Utolsó év: Irodalom 5

Nyelvtan 4

Földrajz 5

Matek 2

Angol 5


Érettségi: Töri 4

Föci 4

Matek 3

Angol 4

Magyar 4 a %ban nem vagyok biztos mert holnap kapok bizit :S de egy két vélemény jól jönne köszönöm előre is: )



2013. jún. 26. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Százalék nélkül nehéz megmondani, főleg úgy hogy nem írtad, hogy milyen irányba tanulnál tovább. Mondjuk ahova erősebb matek kell azok nyilván kiestek a 3-as matek miatt.

Egyik sem emelt? Ezt sem írtad.

Jegyekből meg nem csak az utolsó év kell, hanem az utolsó előtti is.

2013. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyik sem emelt:( de mindegyik jegy 70% fölött van és 80% alatt legalábbis azt hiszem :(
2013. jún. 26. 17:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Hova jelentkeztél?
2013. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem igen, van esélyed továbbtanulni. :)
2013. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még sehova,majd jövőre szeretnék, de nem nagyon érzem a dolgot
2013. jún. 26. 17:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor követelménytől függően lehet megpróbálnám újraírni azt az 1-2 érettségit.
2013. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Őszinte legyek? amúgy csak ezért maradnék itthon, sajnos én is azt tervezem, hogy kimegyek külföldre dolgozni:/, mert itthon nagyon kevés a lehetőség....
2013. jún. 26. 17:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de szakma nélkül külföldön sincsen sok lehetőség. Mehetnél éhbérért mosogatni vagy WC-t takarítani. Erre vágysz?

Az aki akar valamit és ezért tesz is, annak itthon is rengeteg lehetőség van (itthoni egyetemeken külföldi ösztöndíjak például).

Nem akarok beléd kötni, de ha egy közép angol érettségi sem ment 5-ösre akkor a nyelvtudásod sem lehet olyan magas szinten amivel említésre méltót érhetnél el külföldön.

Nem könnyű, de a nehézségek elől nem megoldás a külföld sem, ott sokszor még nehezebb.

A te helyedben kihasználnám ezt az egy évet értelmes dolgokra: tanulnék (nyelvet/nyelveket nagyon nagy intenzitással) plusz azt/azokat a tárgyat/tárgyakat amivel tovább akarnál tanulni és újra érettségiznék, hogy több pontom legyen és felvegyenek, leraknám a jogsit (ha még nincs meg), és esetleg itthon vállalnék diákmunkát.

2013. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha így gondolod, de elég primitív dolognak tartom azt, hogy te levonod a következtetést az én 4-es angolomból, hogy mennyire megy a nyelv : ) nagyon jól meg sőt külföldön is megálltam már a helyem nem egy külföldivel beszéltem angolul, és nem felvágni akarok csak az idegesít, hogy te elkönyvelsz valakit egy jegy alapján, maximum pontot kaptam az angol feleletemre érettségin... és gondolom azt is tudod, hogy 79% az még négyes és 80 az már ötös : ) körülbelül 79%-os lehet az átlagom, amúgy meg nézd meg a mostani történelem érettségit középszinten ami egy vicc volt, olyan értelemben, hogy az idei évek legnehezebb középszintű tesztje volt, és az emelt szint meg röhejesen egyszerű volt... tehát következtetéseket én is letudok vonni emberekről, csak a körülmény nem mind1 és félre ne érts én sem akarok beléd kötni vagy megbántani vagy beképzeltnek tűnni...
2013. jún. 26. 18:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is most érettségiztem, hidd el hogy tudom milyenek voltak.

Én nem a hétköznapi beszélgetésekre gondoltam, hanem komolyabb ügyek intézésére. Én csak azt mondom, hogy szerintem a középszintű angol érettségi társalgási szinttel vagy kicsit jobbal simán meglehet 80% fölé (főleg hibátlan szóbelivel), de persze igen, nem tudhatom hogy pont aznap nem voltál-e rosszul, ezért elnézést, csak általánosságban mondom.

De nyilván a te döntésed és nem is akarok beleszólni, csak a véleményem mondom el, mert sokan hiszik, hogy külföldön kolbászból van a kerítés.

2013. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!