Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes elmenni ELTE-BTK...

Érdemes elmenni ELTE-BTK gólyatáborába?

Figyelt kérdés

Ha minden jól alakul, akkor ősztől oda fogok járni. Azonban kicsit tartok a gólyatábortól. Valaki szerint kihagyhatatlan, de valaki mesélt elég érdekes dolgokat is (konkrétan csajokat le akartak itatni és megerőszakolni őket, meg mit tudom én milyen csodákat műveltek még ott), meg ott van az a listázási botrány, aminek köszönhetően eldöntöttem, hogy sosem fogok megbízni a HÖK-ben. Mit gondoltok?

Bár most valahol azt olvastam, hogy lehet, hogy nem is lesz gólyatábor, mert nincs semmire se pénz.



2013. jún. 27. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Gólyatábor elvileg lesz, csak kevesebb diák mehet (bár ezt nem értem, mikor MI fizetünk azért, hogy mehessünk a GT-be), gólyabál nem biztos, hogy lesz.

Én azért szeretnék elmenni, akivel én beszéltem azt mondta, hogy nagyon jó kis buli és semmire nem köteleznek, amire nem akarod... :D Milyen szakra jelentkeztél?

2013. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Régészetre!
2013. jún. 27. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!