Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvi.hu-n mikor fogják...

A felvi.hu-n mikor fogják kiírni, h kinek hány pontja van?

Figyelt kérdés
van valami dátum? tudom,h én is ki tudom számítani magamnak a pontjaimat, de akkor megnyugodnék,h ők is úgy számolták,ahogy én :D

2013. jún. 27. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.... :D
2013. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ki fogják írni?
2013. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Július közepét írják az oldalon.
2013. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szóval akkor pontos dátum nincs :S
2013. jún. 27. 18:52
 5/11 anonim ***** válasza:

De van pontos dátum, július 24 este 8 óra. Természetesen oda van írva elé, hogy "előreláthatólag", tehát nem kell meglepődni, ha késést fognak bejelenteni, mint azt már megtették idén minden lehetséges határidővel.


Amúgy nem a te konkrét pontjaidat tudod ott megnézni, hanem az egyes szakokra érvényes ponthatárokat. Ha nem tudod kiszámolni a pontjaidat, akkor meg az egyetemi értesítést kell megvárnod arról, hogy felvettek-e.

2013. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ennyivel kiegészíteném:


"A ponthatárok megállapítása, vagyis előre láthatólag 2013. július 24. után minden jelentkező kizárólag az e-felvételi rendszeréből töltheti le az ún. besorolási döntést, amely tartalmazza majd, hogy sikeres felvételi esetén melyik intézményben, szakon kezdheti meg szeptemberben tanulmányait. A dokumentumról - amint elérhető lesz - minden jelentkező e-mailben kap tájékoztatást."

2013. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem,h mikor tudjuk meg a ponthatárokat,hanem a saját pontjainkat. testvéremnek 2 évvel ezelőtt előbb kiírta,h mennyi pontja van,mint h megtudta volna,h felveszik-e. szóval biztos van ilyen, csak azt szerettem volna megtudni,h ez mikor lesz.
2013. jún. 27. 19:47
 8/11 anonim ***** válasza:
tavaly érettségiztem és ha jól emlékszem júli 10 után írták ki egy-két nappal(júli 10 volt a határideje a nyelvvizsga, érettségi biz. beküldésének)
2013. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi:)) remélem idén is így lesz:)
2013. jún. 29. 12:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Július 10. után pár nappal, tehát július közepe fele, mivel megvárják még a dokumentumpótlási határidőt, feldolgozzák a beérkezett dokumentumokat és akkor utána teszik fel a pontszámodat.
2013. júl. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!