Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire van esély BME építész...

Mennyire van esély BME építészmérnöki kar kollégiumába bejutni? Érdemes-e jelentkezni?

Figyelt kérdés
Nehéz bejutni?

2013. jún. 28. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Jelentkezni mindenképp érdemes, olyan embereket vesznek fel akik simán kifizetnének egy jobb albérletet és kocsijuk is van.

Nem tudom, az építészeknek hogy van a pufferkolija, én építős voltam, ha megvan a pontszámod mindenképpen felvesznek, csak nem a campuson levő koliba (bár az építész kicsit odébb van), hanem kiraknak a világvégére.

Én elsőévesként a Terminusban voltam a Duna Plazanál, gépészek biztos voltak, építészek nem tudom. A tétényi koliban is laktak emberek.

2013. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ .

és mi alapján lehet bekerülni?

2013. jún. 29. 07:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint a többi kollégiumba, szociális helyzet, azaz mennyi jövedelmetek van, van-e testvéred, valami miatt hátrányos helyzetű vagy és milyen távol laksz az egyetemtől.

Felsőévesként már nézik az átlagod és ha nyertél valamit, hk tag vagy meg ilyenek, azt is számolják.

Olvasd el:


[link]

2013. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én építős vagyok, mindig simán bejutok a VPK-ba (ez a szak kolija) vagy tanulmányi vagy szoc. alapon... Szerintem próbáld meg mindenképpen!
2013. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!