Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy vagy milyen könyvekből...

Hogy vagy milyen könyvekből készüljek fel hogy jól sikerüljön? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Most próbálkoztam az újraérettségizéssel de nem úgy sikerült ahogy szerettem volna! A törim emelt szinten 41 a németem csak 35 %os lett! Októberben szeretném újra megpróbálni de most inkább a középszintűt mindkettőből! Jó lenne legalább 80% ot elérni de a töri sosem volt az erősségem most próbálok tanárt keresni mindkettőből! Meg úgy terveztem hogy megoldok pár érettségi feladatsort és veszek gyakorlókönyveket is amiben hasonló feladatok vannak! Mit lehet még tenni?
2013. jún. 28. 23:13
 1/2 A kérdező kommentje:
A középiskolát már 2 éve befejeztem szóval a tudáso eléggé megkopott!
2013. jún. 28. 23:16
 2/2 anonim ***** válasza:
énis egyedül készültem emeltre, de én egy évig tanultam, és 85% lett. előtte közepet csináltam belőle, az 88%. de tényleg rövidek voltak az éjszakáim munka mellett, rengeteget tanultam, jegyzeteltem, gyakoroltam.
2013. jún. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!