Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges, hogy 9-10....

Hogyan lehetséges, hogy 9-10. osztályban 2-es volt, ma meg tanár matekból?

Figyelt kérdés

A volt osztálytársam anyukájáról van szó, aki ilyen jegyekből matektanár lett. Én 1x megyek matektanárhoz hetente, és azon kívül semmit nem tanulok, még házit se, és 3-as voltam. Most megyek 11-be, és matek faktos leszek. Nagyon nem ajánlották, még attól is fél a matektanárom, hogy megbukok. De mondta, hogy a nyáron gyakoroljak sokat, és, ha ezt választom faktnak, akkor a tanulásom 3/4-e álljon matekból. Szerintem, amit eddig tanultam, azt az időt rászánnám matekra, és heti 2x járnék tanárhoz, akkor hátha lennék belőle egy jó 4-es. De ezt nagyon nehezen hiszem el, hogy 2-es volt, és ma meg tanár lett. De a volt infó tanárom is olyan volt, hogy 9-be 2-es volt, ma meg vállalatai vannak(számítástechnikán belül).

ezekből kiindulva nekem miért ne sikerülhetne?

Volt már valaki ilyen helyzetbe? Mennyire nehéz a matek fakt/emelt matek? Mennyit kell rá tanulni?(tudom, hogy agytól is függ) Aki ilyen helyzetben volt, az írhat pár dolgot ami segít, bármit.. igazából számítástechnikán akarok továbbtanulni, azért jelentkeztem matekra, mert az az alapkövetelmény. Tehát mit gondoltok?


2013. jún. 29. 22:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hova akarsz menni tovabbtanulni?
2013. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nyíregyházi főiskolára programozónak.
2013. jún. 30. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!