Meddig van TB-m?

Figyelt kérdés

Ket hete fejeztem be (egyelore) veglegesen tanulmanyaimat, fodrasznak tanultam nappali tagozaton, tehat volt rendes diakom, meg miegymas. A diakra tudtak valaszt adni az iskolaban, hogy oktoberig ervenyes, de h TB-m meddig van, arra nem.. Azert lenne fontos, mert harom fontos mutet van kituzve nekem augusztusi honapra, es nem tudok munkat talalni, mert mindenhol diakokat dolgoztatnak nyarra, raadasul egyik mutet azert lesz, mert daganatot talaltak a jobb kezfejemben az egyik csonton belul, es nem szabad eroltetnem (tehat sorpadokat nem pakolhatok peldaul :) - ilyen munkat talaltam es meg is kaptam volna :D).. Szoval ha valaki jartas ebben, h tanuloszerzodes/tanuloi jogviszony megszuntetese utan meddig vonatkozik rank a tanulassal kapcsolatos kedvezmenyek/ tud valami megoldast, h a mutetekig kihuzzam vhogy tobbszazezres korhazi szamlak nelkul (pl. Munkanelkulire ha elmegyek?), kerem jelezze. Elore is koszonom

21/L



2013. júl. 1. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:
A TB ugyanúgy október végéig jár, ahogy a diákigazolványod is érvényes. Elvégre még jár neked az utazási kedvezmény is, de diákmunkát is tudsz vállalni addig. Mindenesetre a műtét miatt a biztonság kedvéért én a helyedben rákérdeznék a NAV-nál, hogy biztosan így van-e ez, nehogy tényleg belefuss valami meglepetésbe.
2013. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!