Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A munkáltatók szemében ugyan...

A munkáltatók szemében ugyan annyit ér a levelezőn megszerzett diploma, mint egy nappalis?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Területtől függ. A normális munkáltatót egyáltalán nem érdekli, milyen papírod van, a tudásod viszont annál inkább.
2013. júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanannyit. Kb nem számít. Mert a diploma csak a jelentkezésnél fontos h meglegyen a melóhoz, utánna a tudás a mérvadó nem a papír.
2013. júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ, milyen munka.

A mi szakmánkban pl. (jogász) nem nagyon szeretik a levelezőt.

2013. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem mint munkáltatót nem nagyon foglalkoztat, hogy a jelentkezőnek milyen diplomája van/honnan szerezte. Sokkal inkább a tapasztalat, motiváció. (Természetesen, ha két jelentkező közül kell választani, úgy, hogy egyiknek sincsen tapasztalata természetesen a motiváltabbat fogom választani)


Summázva, teljesen mind1, hogy milyen diplomád van! Próbálj az egyetemi évek alatt tapasztalatot, gyakorlatot szerezni, amit tanulsz, abban legyél motivált, ne azért válaszd, mert később jól el lehet vele helyezkedni, hanem azért mert érdekel! Ha valamiben jó vagy, akkor azzal így is, úgy is sikeres lehetsz! :)


Remélem segítettem! :)

2013. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen szakon szerzett diplomát. Szerintem előny is lehet, ha valaki levelezőn szerzett diplomát és közben olyan munkát végzett, szóval egyben gyakorlatot is szerzett.
2013. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahol nézik,igen...
2013. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!