Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti nem féltek az egyetemtől?

Ti nem féltek az egyetemtől?

Figyelt kérdés

Engem nagyvalószínűséggel felvettek az orvosira 432pontom van emelt fizika és emelt biosszal mentem és így nem nagyon tudom a kémiát alapvető dolgokat tudok belőle,de nem sokat és parázok,hogy ez miatt kiesek hamar érdemes nyáron átnézni a kémiát?

Ti hova jelentkeztetek hány pont?


2013. júl. 4. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a központozást kéne inkább megtanulnod.
2013. júl. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tényleg figyelhetnél a helyesírásra.

Egyébként meg felesleges előre parázni, majd év közbe megtanulod. Nyáron pihenjél meg bulizzál...

2013. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tudok olyan lányt, aki 0, ismétlem 0 kémiával ment orvosira. nehezen ment neki, de végül jobban írta meg a vizsgáit, mint azok, akik a kémiát vitték
2013. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Nekem is ez volt:D Utáltam a kémiát, nem is ment, a tanárom se volt jó, így inkább a fizikát választottam.

Nem mondom, hogy egyszerű volt az első év, utána kellett járkálnom a dolgoknak, de aztán csak nem buktam meg egy vizsgán se, pedig buktak szép számmal olyanok, akik kémiával mentek:D Az év végi vizsgám meg 4-es lett, a bikém meg már 5-ös.

2013. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem félek tőle. Már többször is elvégeztem, és egyszer sem harapott meg. Jóban vagyunk.
2013. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Nem, nem félek tőle. Már többször is elvégeztem, és egyszer sem harapott meg. Jóban vagyunk."


Hány egyetemet végeztél, ha szabad érdeklődnöm?


Kérdező: nem félek, inkább izgatott vagyok miatta, de a jó értelemben. Nem tudhatom ugyan bizonyosan, hogy hova vesznek fel, vagy felvesznek e egyáltalán, csak erős tippem van (megalapozott), így már utánajártam, hogy milyen ott az élet, megnéztem az órarendet (ott sajnos van), a tantervet, tárgyakat és mindent. És tetszik. Szintén kémiás, sőt van matek és fizika is, ami azért rémiszt meg, mert nekem pl a középszintű matek érettségim 3-mas lett, de majd csak lesz valahogy. Ha képes voltam jól megírni egy emelt kémiát, akkor talán azt a kis mennyiségű matekot is meg fogom tudni csinálni, mint ami ott van (barátnőm szerint, aki odajár nem több, mint egy középiskolás anyag emelt szinten).

2013. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: négy szakot elvégeztem, részben különböző időben (bár egy egyetemen).
2013. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szuper vagy, adj magadnak egy puszit. a kérdés nyilván azoknak szól, akik most fogják kezdeni.
2013. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit. Nagyon szeretnék bekerülni az első helyre, amit jelöltem, úgyhogy most inkább ideges vagyok.

De egyébként már nagyon várom, teljesen más közeg lesz, mint a középsuli. Meg eleve azt tanulhatom, amit szeretek. Nem fogják fölösleges dolgokkal traktálni az agyam :-)

2013. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" Nem fogják fölösleges dolgokkal traktálni az agyam :-)"

Haha. Csak hiszed.

2013. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!