Holnap matek, féltek?

Figyelt kérdés
:D
2013. máj. 6. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen...
2013. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kicsit (emeltre mek)

de ha jó lenne, akkor nem kellene törire tanulnom :D

2013. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most nem félek...ott meg majd úgyis tele lesz a gatyám, ahogy ismerem magamat! Arról nem beszélve, hogy csoda lesz ha hányás és akut szívelégtelenség nélkül túl teszem magamat a vizsgán!
2013. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én inkább a töritől félek... :/
2013. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A matekot kisujjamból kirázom egy négyesre, mondjuk ötös a cél, szóval oda kell tenni magam rendesen.

Nekem a töri lesz nagyon gáz, attól rettegek, mert úgy érzem, semmit nem tudok. :/


Amúgy a fg. táblázatban annyi minden benne van, ha mellé teszel némi logikát, simán megcsinálod, ne parázz. :)

2013. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én igazából nem tartok tőle. A matek valahogy nekem mindig is jól ment, viszont jó lenne egy 95%-ot elérni, mert felvételi tantárgyam. A magyartól jobban tartottam, illetve töritől. Sok sikert mindenkinek holnapra és az egész hétre! :)
2013. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bízok magamba. Remélem elérem a 2-est :DDDDDD
2013. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!