Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ÁLLATORVOSIRA JELENTKEZŐK!...

ÁLLATORVOSIRA JELENTKEZŐK! Hogy sikerült a kémia érettségi?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak én gondolom így, de szerintem nehéz volt. Nekem nagyon rossz lett:-( Szerintetek mennyire volt nehéz? Megnéztétek a megoldókulcsot? Az alapján hány pontotok lett?

2013. máj. 25. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány pontod lett?
2013. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom.. 60 pont körül lesz sajnos (lehet, hogy alatta egy-két ponttal..)
2013. máj. 25. 20:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Te gondolod így. Nem is a számolások különben, hanem az elmélet határozottan nehezebb volt, mint az eddigiek. Mondom ezt úgy, hogy sosem hittem abban, hogy minden évben egyre nehezebbek az érettségik. Mondjuk én fogorvosit jelöltem először, úgyhogy bocsi, hogy nem egészen hozzám szól a kérdés :D elég vegyes érzéseim vannak különben, beszéltem már olyan emberrel, akinek szintén nagyon rossz lett a kémiája (ilyen 40-50 körül - ahogy nekem is), de olvastam már olyat is, hogy 80-90... hát tippem sincs már mi lesz idén. De nyugtat nagyon, hogy mindenhol azt olvasom, csökkennek idén a ponthatárok. Már csak emiatt sem adom fel.
2013. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szívesen veszem mások véleményét is!:-) Igen, szerintem is nehezebb volt az elmélet, mint az előző években. Mondjuk az én esetemben az a nagyon bosszantó, hogy egy-két kivételtől eltekintve figyelmetlenségi hibáim vannak RENGETEG..nagyon ideges voltam.


Szerintem akik olyan magas pontokat értek el tagozatos gimisek, meg nagyon ügyesek is persze, de sajnos nekem nem adatott meg a lehetőség, hogy tagozatos gimnáziumba menjek.


Mondjuk én arra számítottam, hogy könnyebb lesz a kémia, mint eddig..


SOHA nem szabad feladni!!

2013. máj. 25. 22:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Katasztrófa lett... Kb. 35 pontra számítok írásbelin:S Majd jövőre talán...
2013. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nem vettek fel, így idén úgy döntöttem, szó szerint minden időmet erre fordítom, na meg a bioszra. A biosz 92% lett ősszel, kémiánál 90% körülire számítok. De cserébe elszigetelődtem a külvilágtól, sajnos a sok tanulás a barátság és a kapcsolataim rovására ment. Úgyhogy nem tudom, ez nyereség vagy inkább veszteség-e.
2013. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha nem vesznek föl idén, akkor én is itthon maradok és tanulok, mondjuk szerintem nekem csak kémiából kell újraírnom az érettségit, majd az ősszel. De bízom benne, hogy sikerül elsőre is:-)

Akkor neked nincs félnivalód:-) Az egyetem alatt meg bepótolod azt, amit elmulasztottál, azt mondják, hogy nagyon jó hely, úgyhogy szerintem ne bánkódj az egy év miatt. Te legalább biztosan állatorvos leszel, én meg még mindig csak szeretnék az lenni...

2013. máj. 29. 14:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha nem vesznek fel elsőre. Mondom engem se vettek fel. :)

Elmondom neked, az első biosz és kémia érettségim nagyon sz.r lett. Egyszerűen nudli. Nem is érdekelt igazán hogy felvesznek-e. Biosz fakton nem figyeltem, házi feladatot soha nem csináltam, egyik órára se készültem, ha a tanár engem kérdezett, mindig szégyenkeznem kellett.

Aztán nem tudom, miért, de augusztusban megváltoztam, elkezdtem tanulni. Többet tanultam itthon ez alatt az 1 év alatt, mint a gimiben az 5 év alatt összesen. Sose voltam egy Einstein, és azt se hittem volna magamról, hogy nekem valaha is sikerülhet emelt szinten 90% fölött teljesítenem. Ezek után elmondhatom, hogy ha nekem ment, bárkinek sikerülhet, csak akaraterő kérdése.

Úgyhogy ne félj, kérdező, ha idén nem ment, és tényleg akarod, akkor jövőre menni fog. :)

2013. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Matekból különösen nem voltam jó, mégis annyit gyakoroltam a számolást, hogy nagyszerűen ment.

Egyébként kémiából ha gondolod segíthetek, írj nyugodtan. Nekem is megéri, mert legalább gyakorlom. Bioszból sajnos már sok mindent elfelejtettem, úgyhogy abból sajnos nem tudok.

2013. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy velem pont fordított a helyzet így gimi alatt, a kémiát még talán jobban szerettem, mint a bioszt, mindenesetre ritkán fordult elő, (főleg idén), hogy a tanárom olyat kérdezett, amire nem tudtam válaszolni. A kémiát nagyon megtanultam és 80%-os írásbeli simán meg lett volna, még így is, hogy ez nehezebb feladatsor volt, mint régebben, de annyira ideges voltam, hogy rengeteg hülyeséget csináltam..olyanokat rontottam..utána nem tudtam, hogy sírjak rajta, vagy nevessek, mert ilyen hibákat még soha nem követtem el, de majd meglátjuk, hogy mi lesz...viszont most nagyon nehezen tudom rávenni magamat a tanulásra. Nagyon elkeserít az egész.


Nagyon köszönöm, hogy felajánlottad a segítségedet! (Remélem nem kell élnem vele) Ha nem vesznek fel, akkor majd jelentkezem, Te pedig majd mesélsz róla, hogy milyen ott:-)))

2013. máj. 30. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!