Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki kedvezményes tankönyvet...

Manó31 kérdése:

Aki kedvezményes tankönyvet kap, tartós beteg, emelt családi ellátásban részesül, azok hogy vesznek könyvet? Nem kaptunk csekket.

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
mivel van 2 testvérem, és tartós beteg is vagyok, ezért két okból is jár a kedvezmény. így viszont mi ingyen tankönyveket kapunk. elvileg nektek is ingyen járna.
2013. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia! nálunk is ingyenesen működik ez a dolog (hárman vagyunk testvérek, gyermekvédelmi támogatást kapunk stb.). az én sulimban ez úgy megy, hogy amit csak lehet, azt az iskolai könyvtárból kapjuk meg, majd évvégén vissza kell adni (ha meg ott nincs ilyen, akkor megveszi az iskola, de azt is visszaadjuk évvégén). húgoméknál meg az a rendszer, hogy bizonyos összeg után kell fizetni a könyveiért, tehát mondjuk pl. 20ezer forintnyi könyvet ingyen kap, de ha azután még van könyve, azt kell kifizetnie.

szerintem az iskolát hívd fel, ők tudják, náluk ez hogy megy.

2013. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!