Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE-sek! Tudom korai még...

SZTE-sek! Tudom korai még ezzel foglalkozni, de: milyen igazolás/papír kell arról a szociális ösztöndíjhoz, hogy ha a családban valaki beteg, és tartós gyógyszerköltségei vannak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt ugye elektronikusan (modulo-ba) kell majd leadni. Ott azt írja, hogy orvosi igazolás összegszerűen vagy recept másolat + patikai számla
2013. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az orvosi igazolás lehet például egy kórházi zárójelentés, ahol fel van tüntetve a diagnózis? És ha vény nélküli a gyógyszer? Akkor nincs recept.

Köszönöm a válaszod! :)

2013. jún. 24. 21:39
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj, lehet félreértettem előbb amit írtál, az "orvosi igazolás összegszerűen" alatt azt érted, hogy az orvos kiállít egy igazolást arról, hogy pl havi szinten mennyit költ gyógyszerre az illető?
2013. jún. 24. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez már a modulo rendszerben nincs feltüntetve. Ezt az EHÖK-től kell majd megkérdezni, ők bírálják el.

De szerintem az orvos tud adni igazolást, amin rajta van a rendszeres gyógyszerigénylés + számla.

2013. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóval a szoctámhoz most én is adtam le ilyen gyógyszerköltséges igazolást, amit el is fogadtak. Mi úgy csináltuk, hogy anya elment az orvoshoz, aki mindig felírja neki a gyógyszert és adott egy ilyen ambuláns lapot, ami rajta vannak az adatok, meg hogy milyen gyógyszereket szokott felírni. Anya azt elvitte a gyógyszertárba és ott csináltak neki egy ilyen igazolást, hogy mi mennyibe kerül. Ezeket mind beküldtem és elfogadták.
2013. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
húú, köszi szépen! :)
2013. aug. 28. 13:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy körülbelül mennyi az a gyógyszerköltség, amit már érdemes így leigazoltatni? Tehát mi számít magas gyógyszerköltségnek, amire már kapnék szubjektív pontot?
2013. aug. 28. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Leírtam privátba.
2013. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!