Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Androidos IQ teszt eredménye...

Androidos IQ teszt eredménye mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Kizárólag grafikai elemeket tartalmazott a teszt. Az eredménye csak annyi volt, hogy ha én 15 éves vagyok akkor 115. És ha 24 éves vagyok akkor 124. (egyébként 26 vagyok és ez elviekben 126 lenne)

Tehát az életkor + 100.

Mennyire megbízható egy ilyen?

Olvastam valami olyasvalamit hogy a legmagasabb IQ 228 értékű.



2013. júl. 8. 17:25
 1/4 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy megbízható.
2013. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
semennyire, az egyetlen a mensa iq teszt :D de még az is nem a hiperpontosságu adatot adj ameg, de a legközelebb ál a valódi értékhez :)
2013. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a mensa iq teszt szerintem szcientológiához tartozik, és hazudnak az összes embernek aki elvégzi. Saját statisztikát vezetnek gondolom öncélúan. Az embert pedig átvágják, és még csak közelítő értékkel sem tájékoztatják.
2013. júl. 31. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Androidos IQ teszt nekem pár éve 228at hozott ki, ami finom túlzás.
2013. szept. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!