Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clear blue digitális terhesség...

Clear blue digitális terhességi teszt megbízható? Volt olyan akinek pozitív lett és mégsem volt terhes? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sokat használtam digitálisat is, csak akkor volt pozitív, amikor terhes voltam, mindkét terhességemnél.
2013. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyankor mi a gond,ha a plusz van,de terhességi hét nincs a kijelzon?
2013. jún. 12. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan cb-d van ami a heteket is kimutatja tuti? Mert oylan is van hogy csak pluszt meg minuszt mutat.
2013. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Digitális,olyan aminek a hetet is mutatnia kellene!Csináltam még 2 10-es erzekenysegu másfajta tesztet,de azok totál negatív lett!Nem értem!
2013. jún. 12. 15:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam sem voltak még pozitívak a 10-es tesztek, amikor a sima és a digitális CB már pozitívak voltak. Pedig több fajta 10-est vettem, vaterás olcsót és Valentin 1200 forintos gyógyszertárit. Semmit nem jelent, ha a 10-es még negatív, csak azt bizonyítja, hogy nemcsak az érzékenység számít, hanem a minőség.

A CB-ből valóban van olyan, ami csak plusz vagy minuszt mutat és van olyan, ami hetet is és van olyan, ami mindkettőt, az a legújabb. Ha neked tuti a hetet is kimutató van, akkor valszeg hibás a teszt. Nekem sosem hibázott, sem a digitális ovulációs tesztje, sem a terhességi digi tesztjei, pedig tonna számra használtam őket. De bármi előfordulhat. Én a pluszt pozitívnak venném amúgy és tesztelnék még egyet a biztonság kedvéért.

Tesztelj pár nap múlva és meglátod. Sok sikert.

2013. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem amikor negatív lett, a dokim sem hitte el hogy nem vagyok terhes, csak miután megnézett UH-val, szóval tuti a teszt, nem is veszek másfajtát!

Szerintem még korán csináltad, és azért nem ír ki hetet; vagy ha rossz is, tuti nem mutat ál-pozitívat!

Biztos hogy terhes vagy, 2 nap múlva (vagy később ha kibírod, és nem jön meg) csinálj egy újat!

2013. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy korai lett volna,mert 3 nappal ezelőtt kellett volna megjonnie!Most reggel első pisibol csináltam egy másikat negatív!Nem értem,majd a doki megmondja!
2013. jún. 13. 05:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Na vóltál dokinál?
2013. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!