Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Ma néztem a bizonyítványt és észrevettem,hogy az infóm mind két évben jeles volt! Így a felvi számolóba,nem a bioszt számoltam (ami 2 db 4es) Az e-felvételiben nekem jeleznem kellene,hogy melyiket számolják? A 9-10-11-12-es bizit feltöltöttem!
2013. júl. 9. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Az e-felviben nem lehet megadni, hogy melyiket számolják! Ne aggódj, mert azt fogják figyelembe venni, amelyik neked a legkedvezőbb! (Viszont a kérdés maga nem tudom mire vonatkozik, mert ha a természettudományos tárgyra, akkor abba az infó nem számít bele!)
2013. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom csak akkor számíthatsz bele nem természettudományos tárgyat, ha igazolásod van róla, hogy te azt valamiért nem tanultál, vagy valami ilyesmi. Én is infót vittem volna, de akkor feljött egy ablak, ami kérte szükséges csatolandó dokumentumot, így sajnos marad a rosszabb jegy.
2013. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A felvi kalkulátor elfogadta,hogy azt jelöltem,bioszból érettségiztem,gondolom azért!
2013. júl. 9. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!