Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes tanulásra Kindle-t venni?

Érdemes tanulásra Kindle-t venni?

Figyelt kérdés
főként jegyzeteket, szabályokat(pl fizika szabályok) ilyen célra érdemes megvenni?
2013. júl. 12. 15:59
 1/8 i hate this world válasza:
Nem.
2013. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.


Ez olyan dolog,hogy 8 éve több laptopot lehetett látni egyetemi előadásokon,mint most...érdekes

2013. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyik csoporttárs haveromnak van, de ő csak arra használja, hogy ezt szokta elhozni a kocsmába, mert néha (sokszor) ott szoktunk tanulni vizsgára és akkor nem kell sok papírt vinni
2013. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen énis arra a szempontra gondoltam hogy ne keljen sok papír, meg ugye van benne keresés funkció szóval nem kéne keresgélnem annyit, de azt hogy miért nem megindokolnátok? vagy csak szimplán nem ér meg 30ezret erre a célra?
2013. júl. 12. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Miért?

Nem fogsz többet tudni.

Ha eddig tudtál tanulni, nem ezen fog múlni.


Vehetsz magadnak nyugodtan, de ne azzal áltasd magad,hogy bármiben is változtatna a tanuláson.

Nem az ilyen dolgokon múlik, sőt legtöbb ember jobban szereti a papírról való olvasást.

2013. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem van ebook olvasom, és használtam is egyetemen. Arra jó, hogy az előadások diait, a feltett jegyzeteket nem kell mind kinyomtatni, és sokkal kevesebb helyet is foglal. Nekem hasznos volt.
2013. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bontatlan készüléket kapsz Hardveraprón 23ezer jó magyar forintért ladislao80 kollégától. Ennyit mindenképp megér. Ha úgy nézzük, 5db keménykötésű könyv áráért van egy jó kis olvasód. Töltögetni se sűrünk kell. Én azért meggondolnám :)
2013. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nem vennék emiatt. Van Kindlim, imádom is, de nem tanulásra való szerintem. Egyrészt én szeretek kijelölni részeket (igaz, kindlin is lehet, de csak egy színben, stb.), beleírni ezt-azt. És sokkal egyszerűbb igazi könyvben visszakeresni valamit, főleg ha tudod, hol keresd, vagy visszanézni a tartalomjegyzékhez, ilyesmi. Főleg hogy Kindle-ben nincs magyar ékezet (kijelzésnél igen, írásnál nem), így nem is tudsz olyan szavakra rákeresni, amelyekben ékezetes betű van.
2013. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!