Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lefénymásolhatom-e a zárthelyi...

Lefénymásolhatom-e a zárthelyi dolgozatom?

Figyelt kérdés
Egy teljesen átlagos írásbeli zárthelyi dolgozatot írtam a vizsgaidőszakban, XY egyetemen. Van-e jogom a dolgozatról fénymásolatot készíteni?
2013. júl. 17. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
van
2013. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem nem engedték, a TVSZ-re hivatkozva.

Amennyiben kérvényezem a dékáni titkárság felé az esetet, felülvizsgálják és postafordultával küldték volna ki a fénymásolt ZH-mat, ha engedi a titkárságvezető.

2013. júl. 17. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor talán meg kéne nézned a TVSZ-ben, nem?!
2013. júl. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nálunk engedték. Bár én csak a matekot akartam. Azt viszont nem tudom hogy a tanár jóindulata miatt lehetett e, vagy amúgy is...
2013. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A TVSZ-t többször is elolvastam figyelmesen, de nem szabályozza ezt a kérdést, egyértelműen nem tér ki rá. Betekintést enged a TVSZ. Mert a tanárok azt mondták, hogy nem adhatják ki, mert nem lehet sokszorosítani, de nincs nekik sem olyan jogalapjuk, amely alapján, azt mondhatnák, hogy nem adják ki, mert ilyen nincs leírva tudtommal, bár az sem, hogy kiadhatják, úgy érzem ez a kígyó a a farkába harap esete.
2013. júl. 18. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!