Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok egy specifikus...

Hogyan tudok egy specifikus érettségi tantárgy érettségijére jelentkezni, hol tudnék érdeklődni felőle?

Figyelt kérdés
A probléma, hogy Építészeti és építési alapismeretek tantárgyból szeretnék érettségizni, de mivel ez nem általános vizsgatárgya, ezért nem tudom melyik intézményekben tudom elvégezni. Nem tudom milyen hivatalhoz forduljak, hogy találjak egy vizsgaközpontot, mivel sehol nem találom feltünteve, hogy hol van erre a tantárgyra lehetőségem.

2013. júl. 17. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
én a helyedben a felvi.hu-hoz fordulnék, vagy az oktatási hivatalhoz. írnék egy szép kis levelet és ennyi :D
2013. júl. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is áruld el, hogy van-e már érettségi bizonyítványod.


A felvi.hu-nak az égvilágon semmi köze hozzá. Ők a felvételivel foglalkoznak.

2013. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen elvégeztem gimnáziumban az "általános" érettésgiket. Elfelejtettem megjelölni a kérdésben.

Szóval jelenleg nincsen diák státuszom, mivel egy évet Londonban töltöttem érettségi után iskola nélkül.

2013. júl. 18. 00:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon egyszerű a dolgod: az itt leírtak szerint jelentkezz a lakóhelyed szerinti (fővárosi vagy megyei) kormányhivatalban, és ők majd intézik a többit, és találnak ilyen szakos tanárt a vizsgabizottságba.


[link]

2013. júl. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!