Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen munkahely illene...

Milyen munkahely illene hozzám? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
nem most akarom eldönteni hogy mi legyek de ez előtt színész szerettem volna lenni és az hogy van egy célom óriási motivációt adott. 13 éves lány vagyok és egy erős gimnáziumba szeretnék jelentkezni. Töriből mindig ötös voltam,szeretem is,érdekel emellett ugye színész szerettem volna lenni érdekel a színház és a dráma szak,mosolygós barátkozó típus vagyok és a szociológia is érdekel. Milyen munka hely illene hozzám? erőre köszönöm :)

2013. júl. 17. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
A leírás alapján taxisofőr.
2013. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
valami másra gondoltam...
2013. júl. 17. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
A leírtak a alpján akár tanári pályát is választhatod. Barátkozó, nyitott, kedves tökéletes tanár jelölt vagy, bár én ezt átgondolnám még:D
2013. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a leírtakból én nem tudok semmi konkrétumot mondani...

Szereted a matekot? Hogy állsz a gyerekkel? Hogy állsz a csapatban dolgozással? Egyedül dolgozással? Állatokkal? Stb stb....

2013. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szociológia :D
2013. júl. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha szociológiát végzel, akkor nem lesz munkahelyed. Legalábbis olyan nem ahová kéne, max. taxisofőr leszel.


Emberekkel szeretnél dolgozni, vagy egyedül?

Tárgyakkal, számokkal, gépekkel, ügyfelekkel?

Egy helyben lenni vagy utazni? Beszélni?

Gimiben gondolom majd lehet faktokra menni, ott is eldöntheted, meg még később felsőoktatási jelentkezéskor, vagy újrajelentkezéskor...

2013. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm,igen ez így nem volt jó kérdés
2013. júl. 24. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!