Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet-e úgy KRESZ vizsgát...

Lehet-e úgy KRESZ vizsgát tenni, hogy nem járok be oktatásra, hanem otthon felkészülök?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. De sok autósiskola lazán kezeli. A lényeg, hogy kifizeted az oktatás árát, de nem muszáj bejárnod.
2013. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert a KRESZ vizsga tanfolyamköteles.
2013. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem sok óra.

Érdemes bejárni.

Sokkal jobban elmondják összefoglalva a lényeges dolgokat, amik könybben több száz oldalt tesznek ki.

2013. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy megbuksz a vizsgán, hanem jársz be.
2013. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kötelező az oktatásra járni, akkor nem, de ha az autósiskola megengedi, technikailag megoldható a felkészülés. Sajnos.
2013. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól is függ, jó-e a tanár, aki ezt oktatja.

De általában jól össze szokták tudni foglalni

a fontos témákat

2013. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én hétvégi KRESZ oktatásra jártam. Minden szombaton 9-12 óráig. Lazán kibírható, sok dolgot elmagyaráznak, sőt nekünk rajzolt is a táblára stb. :) De persze olvastam a tankönyvet, megoldottam a tesztkönyvet és mellette a cd-s feladatokat is (mert mi érintős cuccon vizsgáztunk :D). Szóval én ajánlom hogy bejárj a Te érdekedben :)
2013. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm így csinált jogsit, valami webjogsi vagy webkressz vagy mi volt a neve. Befizette a tanfolyam dját, kapott egy kódot a honlapra, ott belépett, volt valami oktatófilm szerűség, amit végig kellett néznie (a progi mérte az időt, nem lehetett kihagyni, de elindítod és otthagyhatod, hisz téged nem lát). Ha ez megvolt, akkor elmehetett vizsgázni. Nézz utána
2013. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!