Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KRESZ otthon? (bővebben lenn)

KRESZ otthon? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy elvileg most már van olyan hivatalosan, hogy nincs személyesen elméleti kresz oktatás, hanem otthon kell tanulni és csak a vizsgára kell ugye bemenni. Az elméleti oktatás díját meg be se kell fizetni így. Erről tud valaki bővebb infót?
2011. okt. 12. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez eddig is így volt. A tanfolyam, úgy tudom, nem kötelező.
2011. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig az, legalábbis tavaly még az volt. Ezért is érdekel ez a módosítás.
2011. okt. 12. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet tanulni otthon is, de nem javallott. Egy rakat olyan dolgot elmondanak ami a könyvben nincsen benne, olyan gyakorlati, alkalmazásbeli szituációkat, ami sehol sincsen leírva. Mi pl. kb. fél napot csak azzal töltöttünk hogy a speckó életbeli szitukat hogy oldd meg. A kresz könyv nem tartalmaz magyarázatokat, pedig sok dolgot csak akkor értesz meg igazán, ha valaki az ok-okozati összefüggéseket is elmagyarázza...
2011. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én úgy tudom, hogy lehet otthon tanulni, de a tanfolyamdíjat be kell fizetni
2011. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én otthon tanultam DVD-vel és a vizsgaprogrammal, és sikerült elsőre...de így is ugyanannyiba került, mintha jártam volna órákra.
2011. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, erről beszélek, hogy meg lehet azt csinálni, hogy nem mész be, de most már hivatalosan is van olyan, hogy nincs elméleti oktatás, vagyis a tandíjat sem kell befizetni.
2011. okt. 13. 16:11
 7/7 anonim válasza:

Én most csinálom és elvileg kötelező... persze ezt is ki lehet játszani, és én is azt gondoltam h majd otthon megtanulom de nem jártam volna jól vele...

Az órákon olyan dolokat is elmondott, az oktató, ami egyértelművé és átláthatóvá tette a dolgokat...

Tegnap vizsgáztam és 20ból 7en mentünk át, javarészt azok akik részt vettek az elméletin..

2011. okt. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!