Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi pontszámok elszámolá...

Felvételi pontszámok elszámolása? Kalkulátor jól számol?

Figyelt kérdés

Biztos felesleges idegeskedés, de inkább megkérdezem: tehát nekem tavaly 390 pontom volt, azóta csináltam egy OKJ-st, amit el is fogadtak és ugyebár 24 pontot ér. Mégis 400 a végpontszámom. Eddig nincs is bajom, mert tudom, hogy a végére ezt rendesen helyrerakják, de valamiért a kalkulátor is pont ennyit számol nekem, pedig ez lehetetlen. Ha a részösszegeket összeadom akkor rendesen 414 pont jön ki nekem, de amúgy meg akárhányszor beütöttem mindig 400at írt ki. Nyugtassatok meg, hogy a kalkulátor is rossz, és a végére megkapom szépen a megérdemelt pontszámomat...

Fel fogom őket valószínűleg hívni, csak már annyi mindenért zaklattam szegényeket, hogy kezd kicsit égni a pofám...:D



2013. júl. 19. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lett más a követelmény esetleg és elnézted?
2013. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd be az eredményeidet és küldd el itt, vagy üzenetben! De minden írj le. Többek között azt is, hogy érettségi bizonyítványodba van a százalék vagy tanusítványban.
2013. júl. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy ezzel a plusz 24-el elérte a plusz pontjaid a maximális 100 pontot?? erre látok csak esélyt, de tényleg egyszerűbb lenne ha leírnál ide minden eredményedet...
2013. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lehet a baj, hogy neked már ezzel több, mint 100 pluszpontod lenne.


Valószínűleg az OKJ nélkül lenne 90 pluszpontod. És bár az OKJ plusz 24 pontot ér, de ugye max 100 pluszpontod lehet, tehát nem 114 pluszpontod lesz, csak 100.


Lehet, hogy tévedek, de ez tűnik a leglogikusabbnak.

2013. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!