Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyjából hány órakor fogják...

Nagyjából hány órakor fogják elküldeni a felvételi eredményét tartalmazó e-mailt szerdán?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerdán még nem fogsz kapni emailt, csak később.
2013. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tényleg? Mikor?
2013. júl. 22. 23:07
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Rákövetkező nap(ok)ban
2013. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Pár nap múlva kapod meg, DE

-egyrészt sms-t kapni fogsz, ha megadtad a mobilszámod

-a ponthatárok szerdán úgyis kiderülnek, és abból már (feltéve, hogy nem vagy funkcionális analfabéta) tudni fogod, hogy hova vettek fel.

2013. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
sms-t fogod leghamarabb megkapni.
2013. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

az e-mail, meg sms úgyis elkeveredik, vagy napokat késik.

felmész szépen a felvi oldalára, pici kezeddel ügyesen kikukázod a szak ponthatárát ahova jelentkeztél és ha neked volt annyi pontod, akkor fel vagy véve. ennyi...

2013. júl. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem így működik. Majd akkor veszem biztosra, hogy fel vagyok véve, ha ezt mások is közlik velem.

Az SMS-ben egyébként mit írnak majd?

2013. júl. 23. 09:12
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz ez így működik! (két alapszakra is járok 2010-ben és 2011-ben is így működött)

SMS-ben annyit hogy xy alapszakra elérted a ponthatárt. Ha Be tudsz lépni a felvibe egészen az "én felvim"-be akkor ahol a jelentkezéseid vannak és mellette a pontszámaid, ott egyik zöldre változik, és ki lesz írva a besorolási döntés, de csak annyi a szöveg hogy eléred a bejutáshoz szükséges ponthatárt.(vagy nem..)

Ahol zöld a sor oda 1000% hogy felvettek. Valóban lesz határozat, de hetekkel később érkezett, igaz akkor még postán küldték ki, és a nyomtatás, postázás, levél utazik az is idő. Gondolom ezért hamarabb lesz határozat is, de ezt is csak az "én felvimből" tudod majd letölteni, mint idén a regisztrációs levelet. De abban is ugyanaz lesz mint az eddig leírtak, csak tesznek hozzá határozat hivatalos körítését..fejléc, címzés, jogszbályi hivatkozás stb. Majd az egyetemtől is kapsz levelet ahova felvettek, az már postán papíron. Legalábbis eddig így volt. De a mostani hatalmas pénz elvonások miatt el tudom képzelni hogy még ők is elektronikusan értesítenek, mert a posta rengeteg pénz, több ezer hallgatónak kiküldeni..hát..

2013. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

"Szerintem ez nem így működik. Majd akkor veszem biztosra, hogy fel vagyok véve, ha ezt mások is közlik velem. "


Tévedsz. És ilyen emberek mennek egyetemre, hihetetlen. Csoda lesz, ha elvégzed.


Ha eléred a ponthatárt felvesznek, ennyi. Szerinted, ha nem így működne, akkor mi értelme lenne az egész ponthatárnak és pontrendszernek???

Másik dolog, hogy elég szánalmas, hogy rengeteg jelentkező ilyen alapvető dolgokkal nincs tisztában 1 nappal a felvételi vége előtt.

Ez a jövő nemzedéke, hát gratulálok!


Egyébként, ha mindig csak másokra vársz, nincs benned semmi kezdeményezés, ne várj sokat!

2013. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Aspartia ***** válasza:

Lényegében SMS-ben is ugyanazt küldik ki, mintha fölmennél a lapra azt megnéznéd magadnak.

Szóval én úgy emlékszem nem olyan szövegű volt az sms, hogy "grat fölvettek erre a szakra", hanem megírták hogy hány pontod van, meg hogy a jelentkezett szakra mennyi lett a ponthatár. ennyi Most ugyanaz, mintha fölmennél a felvire és megnéznéd.

2013. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!