Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus GTK gólyatábor 2013:...

Corvinus GTK gólyatábor 2013: milyen?

Figyelt kérdés

Sok helyről hallottam, hogy elég durva a corvinusos gólyatábor. Mire kell számítani? A feladatok milyenek? :) Tudom, nyilván érdemes elmenni ismerkedés meg minden szempontjából, de mennyire veri ki egy normális embernél a biztosítékot? :)

18/L



2013. júl. 24. 11:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
Bűnös, erkölcstelen, parázna hely. Egy részeges tivornya semmi több.
2013. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Másodéves gazdmenes vagyok a Corvinuson.

Nem olyan para a gólyatábor. Piálni valószinűleg kelleni fog majd néhány közösségépítő játékban.Amúgy meg semmi extrem dologra nem kell számítani.

2013. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Matt8814 válasza:
65%
Bocsi, hogy későn szólok. DE NE MENJ EL! Unalmas, óvodai szintű játékok, semmi szívatás, irtó drága büfé... Szóval buli szempontjából irtó béna, rossz helyen van az összes tábor... Az egyetlen pozitívuma, hogy meg lehet ismerkedni pár jó arccal meg ha még sose voltál életedben bulizni, szórakozni, hanem csak otthon ültél a sarokban, akkor jól fogod érezni magad, mert egy bulinak elmegy. Csak túl hosszú, meg nagyképűek az öcsisek, közben meg irtó béna szervezők... Nem lehet sok jó dolgot mondani a corinus gtk gólyatáborokról... Kivéve persze ha szereted a kisgyerekes játékokat, unatkozni, várakozni a műsorokra mert legalább egy órát késnek, sok pénzt kidobni piára, és egyáltalán eltölteni pár unalmas napot egy a világtól elzárt táborban. (ezek a vélemények az előző gtről születtek)
2013. szept. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekelnének a tapasztalatok, mert én is remélhetőleg odamennék, aztán kicsit hezitálok a gólyatáboron.
2014. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!