Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem vettek fel sehova, mert...

Nem vettek fel sehova, mert nem indultak azok a szakok amikre jelentkeztem pedig lett volna elég pontom. Ha pótfelvételizek és felvesznek kaphatok még koleszt?

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 21:37
 1/7 anonim válasza:
Bocsi kérdésre kérdéssel válaszolok:D mikor lehet vagy honna lehet megtudni hogy hova melyik szakra lehet pótfelvételezni? Csak mert én sehol nem találom :/
2013. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
júli végén/aug elején kerül fel majd felvi.hu-ra:) Akkor ezekszerint sorstársak vagyunk :D
2013. júl. 24. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
pótfelvételin csak költségtérítéses helyre lehet jelentkezni és a legtöbb egyetemen fizetősök nem kaphatnak kolesz.
2013. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

:D nem én csak szimplán nem jelentkeztem sehova és megbántam:D

amúgy én alapból fizetősre akartam menni, mert nem írnék alá semmiféle szerződést... a koli szintén nem érdekel:D szóval csak abban reménykedem, hogy lesz pótfelvételi a szakra amit kinéztem:) amúgy köszi, de tegnap már kikerestem,de köszi:D

2013. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
van róla hír. rengeteg jelentkező volt, de sok szak nem indult. meglehetősen sok.
2013. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hú én nagyon ideges lettem mikor megláttam mind a 3nál azt h n.i. pedig simán felvettek volna államira... így meg perkálhatok, és még ki tudja hol hirdetnek olyasmi szakot amire szeretnék jelentkezni :/
2013. júl. 25. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen szakokra jelentkeztél?
2013. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!