Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGF-Zalaegerszegi karára...

BGF-Zalaegerszegi karára jelentkeztem gazd. Infora.244 pontom van és a honlapon ezt írták a képzésehez: gazdaságinformatikus: 240 pont, az állami ösztöndíjas képzésre a felvételi ponthatár a Akkor ezt mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
Fizetősre 240 pont felett belehet kerülni (ha nekem 244 van akkor fizetősön vagyok) és az állami ennek függvényében lesz meghúzva?

2013. júl. 18. 06:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Pontosítom: gazdaságinformatikus: 240 pont, az állami ösztöndíjas képzésre a felvételi ponthatár a jelentkezők és az intézményi kapacitás függvényében alakul;
2013. júl. 18. 06:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Felvesznek,ha marad elég hely.Nyilván a pontok sorrendje számít.Akinek több a pontja,az előbbre van a listán.de én nem aggódanék,fel fognak venni.
2013. júl. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért elég durva, hogy 6 nappal a ponthatárok kihirdetése előtt sem tudja a felvételiző, hogyan állíptják meg a ponthatárt.
2013. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!