Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudás éhségre mit ajánlanátok?

Tudás éhségre mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék tanulni, szinte minden érdekel, ami nem hasznavehetetlen információ és természetesen új számomra.

Azt ne mondjátok, hogy olvassak könyveket, az nem jó, mert egy könyv általában egy témáról szól és sok időt elvez. Én pedig mindenről egy keveset szeretnék tudni. Nagy a tudás éhségem és hiába itt az internet előttem ami a tudás kánaánja, de oly nagy az információ áradat, hogy azt se tudom hogyan és mivel kezdjem...



2013. júl. 24. 22:46
 1/2 anonim válasza:
Kell egy bizonyos angol tudás hozzá, de Facebookon az "I fucking love science" oldala nagyon jó. Naponta többször posztol mindenféle tudományos témában (pl. sokat foglalkozik a rákkutatással, csillagászattal, különleges élőlényekkel) és ezek nem légből kapott írások, mindig feltünteti a forrásokat, ahol bővebben olvashatunk a témákról. Én nagyon szeretem!
2013. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi értelme eldönteni, hol és mivel akarod kezdeni. Olvass el mindent, ami eléd kerül és érdekes a számodra, ennyi. Azért ne becsüld le a könyvek erejét!

És amikor valahol találkozol valamivel, akár kifejezéssel, akár szabállyal, akár jelenséggel, amit nem értesz, annak járj utána rögtön, szokjál rá, hogy amivel egyszer foglalkozni kezdtél, azt egészében meg kell érteni, és minden hézagot le kell fedni.

2013. júl. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!