Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent a besorolási döntés?

Mit jelent a besorolási döntés?

Figyelt kérdés

Besorolási döntés: előre láthatólag a jövő hét második felében lesz letölthető az e-felvételi felületéről. A felvettek e-mailben kapnak majd értesítést, amint elérhetők a dokumentumok.



ezt írja a felvi.hu

akkor ha kaptam sms-t hogy elértem az állami tanuláshoz a pontot attól még nem biztos hogy bekerülök?



2013. júl. 25. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

A besorolási döntés egy határozat arról, hogy felvettek.


A többire inkább nem is válaszolok, ha egyetemre készülsz, a minimum, hogy ezt már tudod........

2013. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Én is idén jelentkeztem egyetemre, de még ennyi töketlenkedőt a világon nem láttam. Ez kb. olyan mintha ott lenne előtted egy paradicsom, és megkérdeznéd, hogy ez most paradicsom, vagy pedig egy uborka?
2013. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
:DD
2013. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!