Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatáborba milyen ruhákat...

Gólyatáborba milyen ruhákat egyebeket vigyek? (gimi előtti)

Figyelt kérdés

Ezekben a kérdésekben nem tudok döntést hozni: (lány vagyok)

-Hátizsákban vagy bőröndben vigyem a ruháimat?

-Éjszakára nadrág póló vagy hálóing?

-Napközben betét vagy tampon?

-Mennyi pénzt vigyek? ( 1-szer lesz lehetőségünk vásárolni, a táboban van a reggeli ebéd vacsora)

-Ezeken kívül hajsampon, tusfürdő, hajbalzsam, dezodor, napszemcsi, telefon, töltő, fülhallgató rövid ujju felsők hosszú ujjú felsők rövid nacik szoknyák, farmer, strandpapucs, fűrdőruha, túrázós cipő, normál cipő, Taj kártya másolata, ideiglenes diák, könyv kellhet még valami?


Köszi :)



2013. júl. 26. 08:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja meg még viszek törcsiket 1 strandra 1 a zuhanyzásra. :)
2013. júl. 26. 08:44
 2/4 anonim ***** válasza:

hátizsák

nadrág-póló, semmi esetre se hálóing

ami neked kényelmes

attól függ mennyi napra mentek, így nem tudok konkrét összeget írni

könyvet ne vigyél szerintem

fényképezőgép

sminkcucc

2013. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 hetes lesz :) Köszi :)
2013. júl. 26. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Én bőröndöt javasolnék, hidd el, azzal biztos, hogy nem fogsz kilógni a sorból. :) Főleg, ha egy hétre mentek, nálunk 2 napos osztálykirándulásra a lányok többsége bőrönddel jött. :D
2013. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!