Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatáborba érdemes mennem?

Gólyatáborba érdemes mennem?

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdés volt már itt, légy szíves olvassátok el ezt is amit most írok, itt a lényeg!


Tehát a gólyatábor elég sok pénzbe kerülne, ha mennék, 20-30 ezer forintot(összesen, mindent számolva) nekem nem érne meg, sajnos van helye máshova is ennek a pénznek. Mondják sokan, hogy nagy kaland, meg, hogy ismerkedés, tömeges szex stb...

Az a helyzet, olyan műszaki karra jelentkeztem, ahol a csajt nagyítóval sem talál az ember, így a szex már kilőve. Aztán ismerkedés... erről is megoszlanak a vélemények, sokak szerint csak az ivásról "bulizásról" szól. Inni, bulizni meg a haverokkal is el tudok menni, ha akarok, de alapvetően nem vagyok az az ivós típus, inkább csajozok egy buliban, mint iszok. Azt meg tudok gólyatáboron kívül is. Tehát ha nincs szex, nincs értelme elmenni. Mert mindenki ezért megy, és ezen a karon nem úgy les, hogy kiosztják az óvszert az elején, és akkor hajrá, estére mindenki találjon legalább egy valakit, mert hű de ciki, meg amúgyis itt van az alkalom rá. Itt kiosztják a piát aztán igyatok gyerekek. Én ebből nem kérek.


Ismerkedni meg lehet akár az egyetem falai közt is, nem?

18/f



2013. júl. 23. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
úristen, te komolyan szexelni mennél csak a gólyatáborba?... hát nem tudom...
2013. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A szexért bezzeg képes lennél fizetni? Ne már...

Mindenképp érdemes elmenni, mert minden bizonnyal itt fogod megismerni a későbbi baráti köröd, ami nagy könnyítést jelent a legelején. Persze lehet iskola falai között is ismerkedni, de mégis mennyivel egyszerűbb, ha ár barátokkal mész pl beiratkozni.

2013. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Ezt nem értem.. műszakiszex-bármixer-szakra jelentkeztél?

Szerelem, szerelem, az autómat szerelem.

A gólyatábor a következő évek munkájához és a tanuláshoz ad segítséget. Ha ez nem üti meg a érdeklődési szintedet, kár volt jelentkezni oda, és kár kínlódni vele a továbbiakban.

2013. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van szex akkor már mennél? xDD Hát ez szánalmas...
2013. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hogyne érdekelne az a szak, ahova jelentkezek...

De úgy hallottam gólyatáborban sok a gyökér, én meg az ár/érték arányában szeretnék mérlegelni, mert csak ivászatért nem adok ki tízezreket.

2013. júl. 23. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
gólyatáborban sok a gyökér? tudod te mi az a gólyatábor? oda azok mennek, akikkel egy egyetemre, egy szakra fogsz járni... annyira lesznek gyökerek, mint amennyire utána évekig azok lesznek.
2013. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

teljesen kitágultak a szemgolyóim amikor olvastam

nem tudom honnan szedsz ennyi baromságot

emberek nyugatssatok meg hogy nem akar majd mindneki megerőszakolni, mert ha minden jól megy nemsokára gólyatábor nekem is

18/l

2013. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

és igen... nem is ismered őket

mi az h gyökér?

3-4 évig lesznek akár a szobatársaid is a koliban

akiktől elkérek a jegyzeteket, vagy együtt buliztok

milyen gyökér?

ha ilyen véleménnyel vagy az emberekről akkor minek mész egyetemre?

vagy miért nem mész levelezőre?

2013. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!