Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » KRE-BTK gólyatábora milyen...

KRE-BTK gólyatábora milyen szokott lenni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy szeretnék menni gólyatáborba és nem is. Nagyon félek tőle, hogyha nem megyek akkor kinéznek, és esetleg sokkal nehezebb lesz beilleszkednem. De lehet nem is érnék rá akkor.

Hallottam ezt-azt a gólyatáborokról és elvileg sokat szoktak inni, ami nálam gázos, mert igaz birom az alkoholt de csak keveset, a pálinkától meg egyenesen rosszul vagyok.

Aki BTK-s lécci írjon már, hogy ott milyenek szoktak lenni. :D


2013. júl. 28. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Még egy ilyen kérdés, és kitépem a haját... a babi néninek.

Jó a gólyatábor, feladatokat kell megoldani, de évek óta ivás van meg vetkőzés. Ha nem akarsz inni, nem kell. Nem néznek ki. Csak ha lófaszt sem teszel a csapatodért.

A jelentkezési lapon ott van, hogy ISZOL? Igen-Nem. Aláhúzandó, visszaküldendő.

Youtube-on keress fel videot, kérdezz embereket fészbukon, vagy ilyenek. Hidd el nekem, mások is lesznek, akik azért mennek el, hogy barátkozzanak és minél kevesebbet igyanak.

Jó lesz ígyis-úgyis.


Gratulálok!

Melyik szak?

2013. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pedig még biztos lesz ilyen kérdés. :D

Köszi az infót. :)

Televíziós műsorkészítő

2013. júl. 28. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!