Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitelből lehet egy 8...

Diákhitelből lehet egy 8 féléves képzést fizetni?

Figyelt kérdés
Úgy értem nincs pénzem fősulira menni,de ha nem vesznek fel államilag finanszírozottra,akkor csak a diákhitel marad. De a 8 félév 1 milla lenne.Érdemes és lehet ekkora adósságot csinálni?
2009. okt. 23. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de hogy érdemes-e... ha nincs más választásod akkor igen.
2009. okt. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én most vettem fel a diákhitelt mert ráuntam az itthoni veszekedésekbe a pénz miatt és elvileg megoldható a 8 félév, ha késel azt is kifogják fizenti mivel ez nekik mégis csak üzlet, a baj a kölcsönnel az hogy visszakell fizetni amúgy meg igen kedvezőek a feltételei, ha befejezed a sulit nem egyből magas törlesztő részletet kapsz hanem 2 évig még ha munkád sincsen az előző évi minimálbér valahány százalékának az 1/8-adát fogod fizetni vagy valami ilyesmi ami kb. 4500Ft/hó ha tudsz többet is rászánni akkor külön számlára fizetheted
2009. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
viszont ekkora összeget sokáig fogsz törleszteni mert eléggé minimálisak a törlesztő részletek.de túl élhető a kamat is 10% rá ami viszonyítva a rendes hitelekhez nem vész
2009. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aham, én is 8 félévig vettem fel diákhitelt, és mikor elkezdtem törleszteni 1 millió 350 ezer forintot kellett visszacsengetnem. Nem mindegy. Mint ahogy az sem, hogy a törlesztője a 2 év után kb 15 ezer havonta.
2009. okt. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Diákhitelből lehet gyermektartást fizetni?
2009. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hátha felsőfokú tanulmányaidat végzed, akkor felveheted és arra költöd amire akarod.
2009. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!