Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 22 évesen fogom kezdeni az...

22 évesen fogom kezdeni az egyetemet. Nem leszek túlkoros kicsit?

Figyelt kérdés
Gimi után okj-t csináltam, Úgy volt idén kezdek de közbejöttek dolgok és csak jövőre fogom tudni elkezdeni az egyetemet. Félek hogy túlkoros leszek. Mások 22-23 éves korukban már végezni szoktak. Én meg akkor kezdem :( El vagyok keseredve :(

2013. júl. 29. 15:49
 1/10 anonim válasza:
Tanulni kortól függetlenül nem ciki. Aki szerint meg az, annak inkább utcát kéne söpörnie.
2013. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen kezdtem, a csoporttársaim többsége velem egykorú v. idősebb volt.
2013. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én 22 vagyok, most kezdem. kicsit énis fosok.
2013. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Főiskolán/egyetemen nem nézik a kort, mint középiskolában (szóval ne ebből indulj ki). Bőven lesz ott nálad idősebb is és senkit sem fog érdekelni, hogy ki hány éves. Beiratkozáson nálunk volt egy 40 év körüli forma is. Annyian lesztek, hogy az ilyen információk teljesen feleslegesek.
2013. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk most van egy ember, akinek már van 2 6-7 év körüli gyereke, de nagy arc, jön gólyatáborba is, vagy 30 éves :D Szerintem tök lényegtelen hogy 18 vagy e vagy 22. Am én is féltem, hogy jaj én már 19 elmúltam mi lesz velem túlkoros leszek, de rájöttem, hogy hülyeség ilyen nincs, nem kell félni...
2013. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hozzánk is járnak 30 éven túliak is.
2013. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem leszel túlkoros. Most érettségiztem, de majd okj után fogok egyetemre jelentkezni. Szóval kb ugyanannyi leszek, mint most te. Sok sikert az egyetemen.
2013. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia! Hátha te ezt gondolod, akkor én mit mondjak, bújjak el mert 26 évesen jelentkeztem egyetemre! :)

Az egyetem amúgy se korhatáros! Szerencsére! :)

2013. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem a tanulástól félek, az tényleg kortól független. Inkább a beilleszkedéstől. Mindig úgy gondoltam hogy az egyetemen majd megtalálom a társaságom, meg a páromat :)És szeretném ha ez is így lenne
2013. júl. 31. 03:43
 10/10 KOndér Barna válasza:

Nem késő legalább nem leszel olyan csicska aki végez a sulival 23 évesen és azt se tudja h ezsik vagy isszák h mit kella a gyakorlatban csinálni!

Én 20 évesen kezdtem el a BME-n azátn az nem ment átmentem Óbudaira itt megy nagyon!

25 évesen legjobb esetben végzek .. most vok 23!

Azért azt is nézd h ne vmi szar szakra menj a legtöbb csak utcaseprőnek mehet el!

Gazdasági suliból a Corvinus a többi shit..

Mérnökiből a BME vagy az Óbudai(itt azért érzem hogy sokkal több gyakorlati oktatás van mint BME-n)!

Jogból ELTE

Orvosiból SOTE, Szegedi Orvostudomány Egyetem!

Nem egy embert hallottam aki elvégezte a kamu sulikban pl. Kodolányi, ÁVF,BKF,BGF,Károli és még sorolhatnám és egy kis ruhaboltban dolgoznak minimálbérért és miért?

Mert a munkáltató ahol szakmai dolgok kellenek azt nem mindenhol tanítják olyan szinten ergó azokat előbb felveszik!

2013. okt. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!