Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótvizsga? (Kérdésed túl...

Pótvizsga? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Megbuktam évvégén 3 tantárgyból a lustaságom miatt.(Nyelvtan: Ezt szégyenlem legjobb főleg úgy hogy igazán magyarnak vallom magam de míg a többire figyeltem ez kimaradt. Viszont ezt nem kifogásnak írom,Matek: gyűlölöm nagyon,Német nyelv)Nyár elején megint rohadt lusta voltam így nem tanultam. 3-4 napja kezdtem el komolyan a tanulást. Most már végig tanulom a hátralévő időt. Ami kb 23 nap. Azt is hozzá kell tennem hogy tavaly matekból megbuktam és évet kellet ismételnem. Nos szerintetek van esélyem? És ha van mennyi? Tényleg a véleményetekre vagyok kiváncsi. De csak a feltett kérdésekben. Tehát az nem érdekel ha valaki szidni szeretne hogy mekkora lusta,gyökér stb vagyok. Tisztában vagyok vele hogy amit csináltam(talán pontosabban amit nem csináltam) nem szép dolog. És még egy olyan kérdésem lenne hogy hány százalékot kell teljesítenem a kettesért? Ha valakitől normális választ kapok azt nagyon köszönöm és megy majd érte a zöld kéz. Aki pedig csak szidni jönne ide az kérem ne tegye. Előre is köszönöm. Üdv.

2013. júl. 29. 15:56
 1/5 anonim válasza:

Szia!

TUdom milyen érzés..Tavaly én is megbuktam matekból az egész nyaram elment tanulásra..De megtanultam egy életre.


25%-tól kettes :)

Kitartás:)

2013. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tom Benko ***** válasza:
Esély mindig van. Rendesen készülj fel, pihend ki magad, és menni fog. Legközelebb pedig figyelj oda arra, mit teszel.
2013. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha érdekel pótvizsga felkészítés: www.matekabc.hu


Hogy jövőre se legyen gond:-)

2013. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Első, 35% idéntől, persze hogy akkor bukok meg életemben először mikor fentebb rakják. -.- :D
2013. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sikerült.
2013. szept. 1. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!