Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pécs orvosi, melyik koleszt...

Hopp94 kérdése:

Pécs orvosi, melyik koleszt ajánljátok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az A családiasabb a B bulisabb mit akarsz?
2013. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én inkbb a családiasabb felé hajlok, gondolom ott is lesz néhanapján buli :D de azért mond el légyszi a bulisabbat is :)
2013. júl. 29. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Laterum Koll.

Jakabhegyi Koll.

2013. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kollégiumok léteznek: [link]


Én főleg a Balassa (B) Kollégiumot ismerem, úgyhogy arról fogok írni, a többiről talán írnak olyanok, akik ott laktak. Nem tudom, hogy aki a jakabhegyit írta, melyikre gondol, mert a Balassa Jakabhegyi út 6., a jakabhegyi kollégium petid Jakabhegyi út 8.

Előnyök: a legtöbb orvosis itt lakik, emiatt sok lesz az ismerős, jó a közösség, nagyon közel van az egyetemhez.

Hátrányok: szinte ez maradt az egyetlen kollégium, amit még nem újítottak fel, bár történtek kisebb modernizálások, emiatt elég rossz állapotban van.


A 2 legjobb állapotú a Boszorkány úti, meg a Szántó (bár azok inkább vegyes, nem kimondottan orvosis kollégiumok).


A Szent Mórt pedig (ami szerintem a legjobb) volt, már bezárták, most az a Rektori Hivatal....

2013. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!