Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztályozó vizsga kérdés!...

Osztályozó vizsga kérdés! Volt már valakinek ilyen? (angol)

Figyelt kérdés
Most megyek kilencedikbe ,és azért kell oszályozót tennem mert cserélném az elsőnyelvemet ,németről angolra ezért angolból vizsgázom a négy évnyi anyagból...hogy zajlik egy ilyen vizsga ?mire számítsak?
2013. júl. 30. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát,lehet hogy nem tudok segíteni,de gondoltam írok.


Én oroszból fogok most szeptemberben vizsgázni,de csak 1 éves anyagból (harmadik nyelvem,szóval,nem suliban tanulom).

És,nem tudom a 4 éves anyag mennyire különbözik,de elvileg nekem lesz egy írásbeli meg egy szóbeli rész.

És a szóbelinél csak beszélgetés lesz,vagyis nem lesz képleírás,meg szituáció mint a nyelvvizsgán,és magnó se.

(Ezeket orosztanár mondta szóval biztos)


Tudom hogy ez csak 1 év anyaga,amiből én megyek ,de hátha neked is segítettem.

Nem tudom,hogy a te helyzeted majd csak a mennyiségben fog különbözni,vagy feladatban is.


Mellesleg,te egybe tudod le gondlom a 4 évet.


(Én most leszek amúgy tizedikes,bár mindegy a válasz szempontjából)

2013. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is lesz írásbeli és szóbeli rész is.


Az írásbelin szerintem az alapvető nyelvtani dolgokat fogják kérni: egyszerű és folyamatos jelen, jövő és múlt idő, elhelyezés térben és időben (reggel, este; fa mögött, ház előtt), még azt is el tudom képzelni, hogy lesz egy ilyen egyszerűbb szövegértés.


Szóbelinél az alapvető kérdésekre kell majd válaszolnod szerintem:

Mutasd be magad, mit csinálsz a szabadidődben, milyen a családod, mi a kedvenc tantárgyad, zenéd, könyved, focicsapatod..., milyen az időjárás, mit szoktál csinálni egy nap során, mivel szeretnél foglalkozni a jövőben stb.


Remélem tudtam egy kicsit segíteni, de az lenne a legjobb, hogy ha a vizsgáztató suli titkárságán is érdeklődnél ezzel kapcsolatban :)

2013. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!