Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológiáról Biomérnökire van...

Biológiáról Biomérnökire van esély átkerülni 1. év után? Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? (Debreceni Egyetem)

Figyelt kérdés
Feltételek? Minden érdekelne!
2013. aug. 2. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Amennyit én tudok

-Ezzel kapcsolatban az egyetemen a TO-t(Tanulmányi Osztály-t) kell megkeresni. Egyes egyetemek más-más feltételeket kérnek.:)

-Olyan szakra lehet átjelentkezni,ahova a felvételi követelményeknek megfelelsz.Itt főleg azt értem,hogy most júl. 24.én, ugye oda 302 pont kellett volna,és annyid minimum van.

-előfordul olyan is,hogy tárgyakat tudsz elfogadtatni,de azt nem tudom,hogy ennek a két szaknak van-e közös tárgya

(( biomérnökin a kémia sokkal több))


:)

2013. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is a TO-t mondanám

Vagy adj be kérvényt, aztán majd eldől, átvesznek-e

2013. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért nem jelentkeztél első helyen ide?:)

Egy leendő biomérnök

2013. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!