Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyi az esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esély arra, hogy 2 teljesen vadidegen ember összejöhet? Valakinek esetleg ez irányú tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi, hogy az utcán sétálva vagy buszon, vonaton utazva megtetszik egy lány pl. de az a lány az teljesen ismeretlen számomra, tehát akkor én is az vagyok neki. / idegent értsd úgy: nem iskolatárs/évfolyamtárs ugyanis én már nem járok iskolába, nem munkatárs, semmilyen rokoni szál nem köt hozzá, és még csak nincs is közös baráti társaság / de mégis megtetszik és megszólítanám és elkezdenék vele ismerkedni. Ez nem egy konkrét lány hanem bárki aki ismeretlen és megtetszik. Szóval szerintetek így teljesen ismeretlenül kialakulhat valami? egy kapcsolat? meg azt szeretném tudni, hogy van-e ebben valakinek tapasztalata? sikerült-e így összejönni egy kapcsolatnak? És ha igen akkor hogy tetted meg az első lépést. Fiúk, és lányok válaszaira is kíváncsi vagyok.
2010. nov. 6. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Az egyik barátom szülei a vonaton találkoztak :)
2010. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vágom, mi a probléma...

Nyilván nem a találkozás után 25 perccel kéne összejövögetni, hanem miután megismertétek egymást valamennyire. Úgyis az dönt, a találkozás színhelye lényegtelen. Na meg először minden ember vadidegen...

2010. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hugom pasija is teljesen ismeretlen volt amíg megnem ismerték egymást,egy buli helyen.A város másik oldalán lakik a srác,és már nem is iskolások.A srácot a haverjai hívták a bulizdába mert magától ő rockot halgat nem pedig tuc-tuc ot mint a hugom.és mégis összejöttek a más lakhely,zenei izlés,más munkahely ellenére.
2010. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igazából azért is írtam ki a kérdést, hogy van-e értelme így vadidegenként közelíteni egy lányhoz? Én úgy gondolotam eddig, hogy a mai világban mindenki olyan zárkózott és mindig attól tartok, hogy ááá nem próbálom meg, mert úgyis megijjedne a lány és az mindkettőnk számára kínos helyzet lenne.
2010. nov. 6. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:

a pasimmal a vonaton ismerkedtem meg és 3hónapja vagyunk együtt. szóval lehetséges, bár én sem gondoltam volna, mert kicsit olyan szirupos hollywoodi giccs hangulata van a véletlen találkozásból kapcsolat dolognak... de megtörténhet és (eddig)nagyon jó :)

25L

2010. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Testvérem is a buszon találkozott a férjével.

2011. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a diákmunkán jöttünk össze. Semmilyen közös pont nem volt az életünkben. Mindketten messziről jártunk a diákmunkára, ott megláttuk egymást, és ennyi. :)
2015. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!