Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sem email-t, sem postai...

Sem email-t, sem postai levelet nem kaptam még. Van olyan, aki szintén nem kapott semmit? Meddig kell, hogy megkapjuk?

Figyelt kérdés
SOTE hallgató leszek szeptembertől, de eddig sem e-mailt, sem postai levelet nem kaptam. A gólyatábor miatt sürgős lenne.

2013. aug. 3. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
PTE-ÁOK-sok sem kaptak még semmit, legalábbis akikkel eddig beszéltem. Nem kell izgulni, azért időben mindenki a kezében fogja tartani, nyilván az egyetemek ügyintézői vagy kik nem annyira hülyék, hogy ne tudják időben feladni a levelet. Nem fogsz lemaradni se gólyatáborról, se kollégiumról.
2013. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

Nem kapkodják el.

Én is csodálkozom azért-

2013. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még én se kaptam emailt a felvitől (vagyis hát hogy oda felkerült a besorolási döntés), meg az egyetem se küldte még a postai levelet, nagy csönd van, csak emailezték a neptun kódom azzal, hogy "Kedves Hallgatónk! Gratulálunk sikeres felvételijéhez, egyben köszöntjük Önt az Eötvös Loránd Tudományegyetemen!" legalább már 100% hogy felvettek, bár azért némi infót is hozzám vághatnának a dolgokról, gólyatábor, stb :D

De tényleg nem kapkodják el.... :D

2013. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
SOTE ETK hallgató leszek,én is csak egy napja kaptam meg a levelet,nyugi:)
2013. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!