Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy hülye kérdés de...

Tudom, hogy hülye kérdés de ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

a gólyatáborban elmentek wc-re? mármint kettesezni?

vagy kibírtok 4 napot? vagy hogy?


2013. aug. 4. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy mi? 4 napig nem akarsz WC-re menni?
2013. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kolis, vagy közös albérletben leszel valakikkel ehhez hozzá kell szoknod, nem viheted haza, mert bélcsavarodásod lesz. Egyébként célszerű ezt is beiktatni a 4 napba..különben a hasfájásodra fogsz emlékezni és nem az élményekre.
2013. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még sosem voltál semmilyen táborban, több napos osztálykiránduláson azelőtt? Ha kell, akkor elmész és kész. Megértelek, én sem nagyon tudok idegen helyen sőt, ha csak simán sokat ittam úgymond, azt is, ha lehet, haza viszem, de azért 4 (nekünk 5) napot kibírni... lehetetlen, nem szabad. Menj el éjszaka, amikor nincs ott senki lehetőleg, vagy kora reggel.
2013. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kell elmész, elintézed és ennyi. Ez nem ovi.
2013. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez emberi dolog.. vagy szerinted a többieknek nem kell?
2013. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi nem vagyunk ekkora fogyatékosok, mint te.
2013. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Harmati F1 team válasza:
hát nekem nem sok emlékem maradt a táborról a meglehetősen illuminált állapotom miatt, de arra határozottan emlékszem, hogy a természet hívására szót fogadtam :)
2013. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!