Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőoktatásba felvételizőknek...

Felsőoktatásba felvételizőknek mikor jön meg a határozat?

Figyelt kérdés
A BGF-re jelentkeztem, de még nem jött meg semmi értesítő. Gondolom az e-felvire fog megjönni, igaz? Sokan mondják, hogy kaptak sms-t a felvételükről, én még azt sem kaptam, vagy nem minden intézmény küld sms értesítőt?

2013. aug. 4. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én is oda jelentkeztem,de levelet még én sem kaptam, SMS-t viszont igen, valamint a felvi is jelzi,hogy oda vettek fel
2013. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Milyen formában jelzi?
2013. aug. 4. 18:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a Neptunból tudtam letölteni a hivatalos határozatot :)
2013. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Apropó, a Neptun-hoz hogy kapom meg a bejelentkezési adataimat? Még azokat sem kaptam meg... Meg semmit... Mintha tökre el lennék felejtve :\
2013. aug. 4. 19:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is a BGF-re jelentkeztem, hétfőn már megjött a levél.
2013. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És igen, a levélben benne van a neptun kód.
2013. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem értem... Egyedül annyit tudok, hogy az e-felvin egy listában ki van írva, hogy hova volt elegendő pontom (azt zöld sávval jelölték) és hogy hova nyertem kisebb besorolást. De csak annyit írtak oda, hogy elegendő a pontom, azt nem, hogy felvételt nyertem...
2013. aug. 4. 19:05
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Mielőtt elkezdtem volna írni elszámoltam 10-ig, gyanítom amúgy is elakadt volna az irományom a trágár szűrőn... angyalkák: a héten kezdték csak feladni a leveleket (már ahol, mert egyes intézmények idén már nem is küldenek semmit), van aki már ezen a héten kézhez kapta, de a legtöbben csak a jövő hét folyamán. Hogy elérte valaki a ponthatárt, már egy milliószor megvitattuk, hogy akkor fel vagytok véve, nem kell kétségbeesni, hogy egy héten belül nem jött egy gratuláló levél. Időben meg fogjátok kapni, az intézmények dolgozói nem annyira hülyék, hogy ne tudják időben postázni, amit kell. Ők is tudják, hogy lesz gólyatábor, kollégiumba jelentkezés miegyéb.
2013. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pár napot még várok, aztán betelefonálok a karhoz. Mert igazából nem az a baj, hogy a dokumentumot nem kaptam meg, hanem hogy egy sms-t, e-mailt, bármit nem kaptam meg. Miközben ismerőseim már 2 hete.
2013. aug. 4. 19:45
 10/13 anonim ***** válasza:

Emailt se kaptál? Az tényleg furcsa, 2 is jött már és küldtek ilyen letöltendő tájékoztatókat.

De biztos megkapod majd te is.

2013. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!