Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki orvosi...

Szerintetek ciki orvosi egyetemen évet ismételni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Kredit rendszer van,évet ismételni nem kell, csak tantárgyat ha nem sikerült első tárgyfelvételre levizsgázni belőle. Ha olyan a tárgy hogy nem épül rá másik tárgy, akkor annyi hogy 1-el több vizsgád van a következő félében.
2013. aug. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem ciki, sokakkal megtörténik, mivel az orvosi elég nehéz. Lényeg, hogy ne hagyd, hogy rámenjen az önbizalmad.
2013. aug. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

86%-os:

Orvosin modulrenszer van. Nyilván nem kell az egész évet megismételni, csak a tárgyat, de mivel orvosin nincsenek keresztféléves kurzusok, az eredmény szinte mindig egy év csúszás. Nem lehet összevissza tologatni, mint alapképzésen.


Kérdező:

Cikinek nem ciki, elég sokan vannak, akiknek nem megy minden elsőre. Nah meg ha az ember nem tudja a hátterét, akkor nem illik ezért lenézni a másikat. Nekem volt olyan csoporttársam, aki szín ötös volt, de a másodévi szigorlatok előtt bepánikolt, és egyfolytában csak sírt. Teljesen összeomlott, depressziós lett. Egy vizsgájára ment el (ami szintén ötös lett), aztán azt mondta, hogy inkább pihen, mert így nem bírja.

Aztán van olyan is, aki mondjuk beteg lett, és nem tudta teljesíteni. Meg még elehet ezer érthető oka.


De azért arról meg van a véleménye, aki 10 év alatt végzi a 6 évet..

2013. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Inkább tanulj meg valamit kétszer, mint hogy meghaljon valaki a kezeid között.
2013. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor ciki, ha valaki azért kényszerül évismétlésre, mert egész szorgalmi időszakban b*szik tanulni. Aztán vizsgaidőszakban meg néz, mint borjú az új kapura, hogy most mi van? Első vizsgaidőszakban sokan jártak így az évfolyamunkon.

De sok más dolog is állhat a háttérben, én már csak tudom. Év végén folyton kórházból kórházba jártam, nem is hittem, hogy meg fogom tudni csinálni a vizsgáimat, de aztán sikerült.

2013. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát sajnos velem is pont ez volt a tavaszi időszakban,mint a csoporttársaddal:STeljesen bedepresszáltam,végül elmentem az egyik szigorlatra,ami épp hogy nem lett meg:/

és most nyáron meg nagyon sok ez a 4 vizsga...

2013. aug. 5. 19:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért aug. végéig még van időd. De ha nem érzed az erőt, akkor inkább hagyj ki egy évet. Még mindigg jobb, mint tönkretenni az egészséged.
2013. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De azért próbáld meg :)

Ha nem sikerül, akkor ott a passziválás, de szerintem mindig meg kell próbálni.

2013. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a bátorítást:))
2013. aug. 5. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!