Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvosi vizsgálat volt...

Milyen orvosi vizsgálat volt a legcikibb Nektek? Volt olyan ahol teljesen le kellett vetkőzni mezitelenre, vagy csak bugyi maradhatott? Ha igen miért?

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 15:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
A végbélvizsgálat, amikor aranyerem lett.
2013. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
48%
Gerincferdülést néztek suliban, talán középiskola 3. osztályába jártunk, le kellett vetkőzni melltartóra és előre kellett hajolni. Az orvos, akinek elég perverz feje volt, pedig beállt a hátad mögé és végigsimította a hátad. Hát elég fura szitu volt, mint aki épp hátulról akar megd*gni. Ezen kívül más "ciki" vizsgálatom nem volt még. Amúgy szerintem egyik orvosi vizsgálat sem ciki, max kellemetlen, mert fura a szituáció, de cikinek nem mondanám.
2013. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
az első nőgyógyászati vizsgálat és amikor a végbéltályogommal mentem el sebészetre. igaz, akkor az annyira fájt, hogy nem foglalkoztam már semmivel csak csináljon valamit.
2013. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak nőknek szól a kérdésed?
2013. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Ágota Nóra ***** válasza:
100%
Először a nőgyógyásznál,mert kicsit féltem.
2013. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen meztelenre csak műtétnél, illetve akut, sürgősségi ellátásnál kell (pl autóbaleset)! Egy szál bugyira is ritkán, pl rokkantságot vizsgáló bizottság előtt.

A többi esetben derékig kell levetkőzni, vagy alulról. Sajnálom, hogy nem szolgálhattam szaftosabb sztorival a perverz orvosokról.

2013. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%

Nem volt,csak műtét előtt fordulhat ez elő,de ott is amíg fel nem veszed a műtős ruhád,amibe betolnak,más különben nem kell levetkőznőd teljesen valójában,ha mégis erre került volna sor nem tettem volna eleget ennek.


Most viszont iskolásoknál hallottam hasonlókról elvétve,hát tuti nem vetkőztem volna suli orvos előtt teljesen le,bugyi tartalmához nincs köze,van szám hogy szóljak ez mindig jól jött.


amúgy egyszer a kórházba mentek gerinc vizsgálatra előszőr kézzel majd röngennel történt,de ott fordulhatot volna elő,a doki szólt felülről vetkőzzek le teljesen erre én szóltam mert az emeleten kinnt munkások dolgoztak és beláttak volna teljesen,épület újjítást volt,hogy előbb húzza el a függönyt,mert jó a belátás,én voltam az egyetlen aki mert szólni,a doki zokszó nélkül megtette és ennyi.

2013. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én gerincröntgennél felűlről levettem mindent, az asszisztens meglepődve szólt, hogy ehhez nem kell felőlről levetkőzni, nem olyan, mint a tüdőszűrés.

Amúgy legkínosabb nekem a végbélvizsgálat volt.

2013. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%

Igaz, férfi vagyok, de azért elmesélem. Én még voltam sorkatona, előtte a sorozáson, az orvosi bizottság elé mindenkinek úgy kellett bemenni, hogy semmi nem volt rajta. Volt is egy ilyen szólás-mondás ezzel kapcsolatban: gatya le, gyere be :) Nem tudom, ennek mi értelme volt, de mindenki túlélte.

A másik egy ennél jóval kellemetlenebb eset volt, amire nem vagyok büszke. Egy rendőrségi előállítás során kellett meztelenre vetkőznöm, de ez már érthető, gondolom ilyenkor átvizsgálják az embert tetőtől talpig, mi van nála, van-e nála fegyver, stb. Itt hozzáteszem, hogy mindenki követhet el hibákat, sajnos én...

2013. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a katonaság kapcsán volt bőrgyógyászati vizsgálatom, de két részletben kellett levetkőzni, először vissza a póló, utána le a gatya. 18 éves voltam, és 3 ifjú orvostanhallgató lány is ült a szobában. :-) De végül is nem volt ciki.
2013. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!