Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kap az ember értesítőt...

Mikor kap az ember értesítőt arról, hogy felvették az egyetemre?

Figyelt kérdés

Még mindig nem kaptam se e-mailt, se levelet, sem pedig sms-t arról, hogy felvettek volna. SE-ETK levelezős szakra jelentkeztem, de még mindig nem kaptam az sms-en kívül semmi más értesítőt, hogy felvettek volna. Az sms nem volt hivatalos, azt írták beenne, hogy elértem a ponthatárokat, de gondolom ezt ismeritek. A barátaim közül már többen kaptam értesítőt, de én még nem. Várhatom még szerintetek, vagy már ne reménykedjek? Ti mikor kaptátok meg az értesítőt?

Előre is köszi a segítségért.



2013. aug. 5. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a múlt hét végén kaptam egy e-mailt a Neptun kódommal, de rendes levelet nem is várok.
2013. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

persze, szerintem még folyamatban van a tiéd

függ maga az egyetemtől,hogy mikor küldik ki, lehet hogy a levelezősökét később pl. szóval várj még mielőtt aggódsz :)

2013. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!